Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
Uitverkoop
Prijs met korting
74,99
-37%
Normale prijs
119,99
Stevig Steel Pro framebad
Eenvoudig zonder gereedschap
Ideale afmeting voor tuin
Productbeschrijving
Nu de zomers in Nederland steeds warmer worden is het fijn om een zwembad klaar te hebben staan voor de nodige verkoeling. Het mooie Bestway Steel Pro zwembad 300x201x66 cm heeft een afmeting waarmee je heerlijk geniet van de luxe van een eigen zwembad in de achtertuin!
Het zwembad heeft de karakteristieke blauwe kleur en biedt de kwaliteit die je van Bestway gewend bent. De zijwanden zijn gemaakt van tritech materiaal. Dit is een drie-laags versterk materiaal dat bestaat uit gelamineerd robuust PVC en een polyester gaas. De poten zijn gemaakt van corrosiebestendig staal welke makkelijk in en uit elkaar te halen zijn. Plaats het Steel Pro zwembad nooit rechtstreeks op tegels, stenen of zand. Gebruik hiervoor altijd een geschikte zwembad ondervloer. Zorg er tevens voor dat het zwembad horizontaal staat en er geen scherpe voorwerpen onder liggen. Omdat je niet dagelijks het water wilt verversen adviseren wij om een filterpomp aan te sluiten. Daarnaast adviseren wij voordat je gaat zwemmen eerst de pool buddy te gebruiken. Dit voorkomt een slijmerige laag tegen de zijkanten van je zwembad. Ook is het raadzaam om te werken met chloorproducten die ervoor zorgen dat je water in een optimale conditie blijft.
Het Steel Pro zwembad 300x201x66 cm is één van de grotere zwembaden in de Steel Pro collectie van Bestway. Als de grootte niet helemaal naar je zin is en je eigenlijk een groter óf kleiner zwembad kopen wilt ben je tevens bij ons aan het juiste adres.
Specificaties
| Artikelnummer | 414972 |
|---|---|
| Gewicht | 18 kg |
| Verpakkingsmaat | 104 x 33 x 22 cm |
| Kleur | Blauw |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rechthoek |
| Serie | Steel Pro |
| Productafmeting | 300x201x66 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 3300 liter |
| Inhoud verpakking | Zwembad |
| Garantie | 2 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
