Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
119,00
Stevig Steel Pro frame
Compact rond familiezwembad
Eenvoudig op te bouwen
Productbeschrijving
Een zwembad kopen is lastig door de vele keuzes die je hebt. Een van de meest verkochte zwembaden van vorig jaar is het Steel Pro Max frame zwembad 305x76 cm van Bestway. Dit ronde zwembad heeft een oerdegelijk frame dat gemaakt is van staal.
De corrosiebestendige stalen buizen worden bij elkaar gehouden door kunststof hoekstukken. De kuip is gemaakt van tritech materiaal dat een grijze buitenkant heeft. De binnenkant heeft een blauwkleurig mozaïekpatroon. Dit zwembad heeft de voorzieningen om een filterpomp op aan te sluiten. Voor dit zwembad kun je de filterpomp 2.006 liter gebruiken. Het Steel Pro Max frame zwembad 305x76 cm is makkelijk te plaatsen zonder dat je hiervoor gereedschap nodig hebt. Met dit prachtige frame zwembad kan jij deze zomer een verkoelende duik nemen.
Vrijwel alle kinderen spelen graag met water en houden van zwemmen. Met het Steel Pro Max frame zwembad 305x76 cm zet jij een mooi groot zwembad in de tuin waarin je kinderen zich de hele zomer kunnen vermaken. Nodig al je vrienden en buren maar vast uit, want met dit prachtige zwembad in de tuin kan jij een heuse poolparty houden. Het zwembad heeft een watercapaciteit van 4.678 liter. Het vullen van dit zwembad neemt wel een paar uurtjes in beslag. Je wil hier dus zo lang mogelijk van kunnen genieten!
Tips om je zwembadwater optimaal te houden
Wanneer jij klaar bent met het opzetten van je zwembad vul je deze voor 90% met water. Tip! Wij adviseren om direct na het vullen te starten met chemicaliën. Je vult een chloordrijver met chloortabletten mini quick. Bekijk hoeveel tabletten je nodig hebt op de gebruiksaanwijzing. Deze tabletten lossen extra snel op. Nadat deze zijn opgelost dien je het water te testen op chloor en pH-waarde. Afhankelijk van de waarde kun je extra chloor toevoegen of de pH-waarde omhoog of omlaag brengen. De meest verkochte chloorartikelen koop je natuurlijk bij Summertoys.
Specificaties
| Artikelnummer | 56406 |
|---|---|
| Gewicht | 17.72 kg |
| Verpakkingsmaat | 86 x 30 x 27 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rond |
| Serie | Steel Pro Max |
| Productafmeting | 305x76 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 4.678 liter |
| Inhoud verpakking | Zwembad |
| Garantie | 2 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
