Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
12,99
Glitterend Sparkling Sea design
Stevige en veilige wanden
Compact kinderbad voor tuin
Productbeschrijving
Dit Bestway schottenbad Fill 'n Fun Sparkling Sea heeft een stevige PVC zijkant. De zijkant van dit zwembad is transparant, waardoor je jouw (klein)kind ziet spelen. Het bad is zeer makkelijk op te zetten en dus snel klaar voor gebruik. Laat de zomer maar beginnen!
Met een diameter van 122 cm en een hoogte van 25 cm is dit een ideaal zwembad voor de kleinere kinderen. De aanbevolen waterhoeveelheid is 277 liter voor dit zwembad. Het zwembad is geschikt voor kinderen van 2 jaar en ouder. Tevens wordt er reparatiemateriaal bijgeleverd zodat je het zwembad gemakkelijk zelf kan repareren als hij beschadigd.
Let op! Kies een goede plek uit om je zwembad neer te zetten. Plaats hem nooit rechtstreeks op tegels of stenen. Een zachte ondergrond is beter voor je schottenbad Fill 'n Fun Sparkling Sea. Denk hierbij bijvoorbeeld aan gras of een speciale zwembad ondervloer.
In het geval je toch een anders soort zwembad kopen wilt, ben je bij Summertoys tevens aan het juiste adres. Wij hebben naast schottenbaden ook frame zwembaden en opblaas zwembaden in ons assortiment. Kortom, bij Summertoys ben je aan het juiste adres voor het kopen van jouw ideale zwembad. Op naar een mooie zomer met een en al waterpret!
Specificaties
| Artikelnummer | 414951 |
|---|---|
| Gewicht | 0.95 kg |
| Verpakkingsmaat | 31 x 12 x 12 cm |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Schottenbad |
| Vorm | Rond |
| Productafmeting | 122x25 cm |
| Materiaal | PVC |
| Inhoud | 277 liter |
| Inhoud verpakking | Zwembad |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
