Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
11,99
Vrolijk koraal ontwerp
Perfect voor kleine tuinen
Veilig baby zwembadje
Productbeschrijving
Als je met een baby wilt spelen in een zwembadje is het belangrijk dat dit op een veilige manier gebeurd. Je wilt daarom maar een klein zwembad kopen zodat je jouw baby goed in de gaten kan houden en er niets mis kan gaan. Met het baby zwembad coral kids 102x25 cm heb je een geschikt badje te pakken om met je kindje in het water te kunnen spelen.
Je kindje zien ravotten in het water is een van de leukste dingen die er is. Vaak hebben de allerkleinsten een heleboel waterpret. Het baby zwembad heeft een leuk en speels design. De bovenste ring is blauw en op de rest van het zwembadje is het onder water leven in de oceaan afgebeeld in de vorm van vissen en bijvoorbeeld een zeester. Kleine kinderen zijn vaak erg dol op zulke speelse designs zoals de visjes die erop afgebeeld staan. Het kinderbadje heeft in totaal een drietal ringen welke je heel eenvoudig opblaast.
Het zwembadje heeft een grootte van 102x25 cm waardoor dit badje goed geschikt is voor de allerkleinsten onder ons. Het baby zwembad coral kids 102x25 cm heeft een watercapaciteit van 101 liter en is gemaakt van 0.19 mm vinyl.
Specificaties
| Artikelnummer | 414871 |
|---|---|
| Gewicht | 0.69 kg |
| Verpakkingsmaat | 28 x 27.5 x 3.3 cm |
| Kleur | Blauw, Meerkleurig, Wit |
| Leeftijd | 2+ |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Opblaasbaar zwembad |
| Vorm | Rond |
| Productafmeting | 102x25 cm |
| Materiaal | Vinyl |
| Inhoud | 101 liter |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
