Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
29,99
Compact baby zwembad
Snel gevuld met water
Veiligheid voor de allerkleinsten
Productbeschrijving
Het Fast Set zwembad 183x51 cm is een ideaal zwembad voor de kinderen. Hij is eenvoudig op te zetten en door zijn prijs een meer dan uitstekend instapmodel als je een zwembad kopen wilt om jonge kinderen kennis te laten maken met een zwembad in de tuin. Dit zwembad past door zijn afmetingen in nagenoeg elke tuin.
Het ronde zwembad heeft een opblaasbare rand en is gemaakt van DuraPlus materiaal. In een mum van tijd zet je het zwembad op. Met 2 tot 3 mensen duurt het om en nabij de 10 minuten waarbij de tijd voor het grondwerken en vullen van zwembad niet meegerekend is. Het zwembad wordt gevuld met ongeveer 940 liter water. Het zwembad dient met water gevuld te worden tot onder de opgeblazen rand.
In de verpakking van het Fast Set zwembad 183x51 cm zit tevens een reparatiepatch. Mocht het zwembad lek gaan dan kan je hem zelf eenvoudig repareren. Voor andere accessoires voor je zwembad zoals een zwembad ondervloer kan je tevens bij Summertoys terecht.
Specificaties
| Artikelnummer | 414681 |
|---|---|
| Gewicht | 3.03 kg |
| Verpakkingsmaat | 35 x 33 x 12 cm |
| Kleur | Blauw |
| Zwembad Type | Opblaasbaar zwembad |
| Serie | Fast Set |
| Productafmeting | 183x51 cm |
| Materiaal | PVC |
| Inhoud | 940 liter |
| Garantie | 2 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
