Ga direct naar de productinformatie
4 over
139,99
Groot Fast Set zwembad
Inclusief krachtige filterpomp
Eenvoudig en snel opzetten
Productbeschrijving
Heb jij voldoende ruimte in je tuin dan is dit zwembad ideaal voor jou! Dit ronde zwembad heeft een diameter van maar liefst 457 cm. Ook doet het Fast Set zwembad 457x84 cm zijn naam eer aan. Blaas de bovenste rand op en je bad is al klaar om gevuld te worden. Het vullen met water duurt dus langer dan het opzetten van je zwembad. Maar wanneer deze gevuld is kun hier een heerlijk verfrissende duik in nemen en daadwerkelijk rondjes zwemmen.
Het Fast Set zwembad 457x84 cm wordt geleverd als set inclusief filterpomp. Het bad is gemaakt van stevig Tritech materiaal dat bestand is tegen UV straling en chloor. De filterpomp heeft een capaciteit van 2,0 m3/uur, waardoor je water gemiddeld eens per 5 uren gefilterd wordt. In deze filterpomp horen cartridges type ll. Zorg er voor dat je deze altijd voldoende op voorraad hebt. De cartridge dient iedere 2 weken vervangen te worden, omdat deze anders verzadigd raakt en niet meer voldoende water filtert.
Een zwembad kopen is simpel, maar wanneer jij je Fast Set zwembad 457x84 cm gevuld hebt met water wil je hem natuurlijk ook zo lang mogelijk fris houden. Voor een optimale waterconditie heb je aan alleen een filterpomp niet voldoende helaas. Wij adviseren dan ook om bij alle grote(re) zwembaden gebruik te maken van chloorartikelen. Wij hebben een basis assortiment waarmee jij de hele zomer vooruit kan. Zodra je zwembad gevuld is start je met Pool Buddy. Dit zorgt er voor dat de wanden van je zwembad niet vol algen komt te zitten. Vervolgens start je met chloor quick mini. Deze chloortabletten lossen sneller op, waardoor je eerder jouw zwembadwater kan testen. Hiervoor gebruik je de test set ph en chloor. Lees bij alle artikelen goed de bijsluiter voor het gebruik en het dosering.
Specificaties
| Artikelnummer | 57313 |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| Verpakkingsmaat | 44 x 28 x 21 cm |
| Kleur | Blauw |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Opblaasbaar zwembad |
| Vorm | Rond |
| Serie | Fast Set |
| Productafmeting | 457x84 cm |
| Materiaal | PVC |
| Inhoud | 9.677 liter |
| Garantie | 2 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
