Ga direct naar de productinformatie
Niet op voorraad
16,99
Magisch unicorn zwembad
Inclusief ingebouwde sproeier
Groot en comfortabel speeloppervlak
Productbeschrijving
Tijdens de zomer willen kinderen graag zwemmen. Hoe gaaf is dan dit prachtige unicorn zwembad van Intex. Unicorns zijn niet meer weg te denken bij menig zwembad of strand, daarom zal deze schattige unicorn zwembad prachtig staan in de tuin. Voor extra waterspektakel is de watersproeier in zijn staart op de tuinslang aan te sluiten.
Lekker plonzen in het unicorn zwembad. Met felle kleuren en prachtige manen is de unicorn niet alleen mooi om te zien maar het geeft ook uren waterpret voor jong en oud.
Het bad is 272x193x104 cm en het bad is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud.
De capaciteit van dit zwembad is 151 liter.
Inclusief reparatie sticker.
Let op! Plaats het speelcentrum nooit rechtstreeks op het zand, stenen of tegels maar altijd op het gras of een ondervloer. Dit is om beschadiging tegen te gaan.
Specificaties
| Artikelnummer | 415419 |
|---|---|
| Gewicht | 2.86 kg |
| Verpakkingsmaat | 30 x 27 x 12 cm |
| Kleur | Meerkleurig, Wit |
| Leeftijd | 2+ |
| Merk | Intex |
| Zwembad Type | Opblaasbaar zwembad |
| Productafmeting | 272x193x104 cm |
| Materiaal | PVC |
| Inhoud | 151 liter |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
