Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
59,99
Luxe dubbele waterlounge
Inclusief ingebouwde koelbox
Comfortabel met rugleuning
Productbeschrijving
Deze Intex River Run dubbele waterlounge is een ultieme loungeplek voor 2 personen. Ga samen met je vriend, vriendin of kind het water op en geniet van het bewegen van het water, terwijl je heerlijk comfortabel op deze robuuste zwembad ligt. De zittingen zijn gemaakt van mesh. Dit is een gaasmateriaal waardoor je heerlijk in het water zit voor extra verkoeling.
De River Run heeft 2 stevige handgrepen om je vast te houden en is voorzien van een ingebouwde koelbox. Dus altijd een gekoeld drankje bij de hand. Je kan dus uren op het water blijven! Dit loungecenter is gemaakt van 0.45 mm vinyl en heeft een afmeting van 243 x 157 cm.
Door de ingebouwde rugleuningen kun je heerlijk relaxen. Doordat de Intex River Run 2 5 verschillende luchtkamers heeft ligt hij extra stabiel op het water.
Maximaal belastbaar gewicht is 200 kg.
Inclusief reparatie materiaal.
Wil je liever een River Run voor 1 persoon?
Specificaties
| Artikelnummer | 58837EU |
|---|---|
| Gewicht | 10.5 kg |
| Verpakkingsmaat | 37 x 17 x 42 cm |
| Kleur | Blauw, Wit, Zwart |
| Leeftijd | 12+ |
| Merk | Intex |
| Productafmeting | 243x157 cm |
| Materiaal | Vinyl |
| Aantal personen | 2 persoons |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
