Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
12,99
Prachtig regenboog design
Grote 119 cm diameter
Heerlijk dobberen op water
Productbeschrijving
Deze kleurrijke opblaas zwemband van Bestway heeft niet de standaard ronde vorm. Zijn golvende bewegingen en felle kleuren zorgen er voor dat je vrolijk wordt als je er naar kijkt. Deze opblaas zwemband Rainbow valt goed op wanneer jij ligt te drijven in het zwembad of in de zee.
De Bestway opblaas zwemband Rainbow heeft een diameter van 119 cm en een hoogte van 27 cm.
De leeftijdsindicatie voor deze zwemring is 9 en is maximaal te belasten tot 100 kg.
Wordt geleverd inclusief reparatiemateriaal.
Mocht deze zwemband niet precies zijn wat je zoekt, bekijk dan al onze andere zwembanden van Intex en Bestway.
Specificaties
| Artikelnummer | 414410 |
|---|---|
| Gewicht | 0.66 kg |
| Verpakkingsmaat | 20 x 20 x 6 cm |
| Kleur | Blauw, Geel, Groen, Paars, Rood |
| Leeftijd | 9 |
| Merk | Bestway |
| Productafmeting | 91 cm |
| Materiaal | Vinyl |
| Aantal personen | 1 persoons |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
