Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
Uitverkoop
Prijs met korting
64,99
-35%
Normale prijs
99,99
Compact rechthoekig framezwembad
Ideaal voor kleinere tuinen
Eenvoudig zonder gereedschap op te zetten
Productbeschrijving
Het Steel Pro zwembad 259x170x61 cm is een aanwinst voor ieder huishouden met tuin. Dit is één van de kleinere frame zwembaden uit de Bestway Steel Pro serie waardoor hij zelfs in de kleinste tuinen past. Binnen een mum van tijd kunnen jij en je gezin heerlijk relaxen in je eigen zwembad. De zwembaden van Bestway zijn simpel op te zetten en er is zelfs geen gereedschap bij nodig.
Het Steel Pro zwembad gaat door het gebruikte materiaal erg lang mee. De wanden van het zwembad zijn gemaakt van 3 verschillende lagen, het zogenaamde Tritech material. Het gebruikte materiaal bestaat uit 2 lagen sterk PVC met daartussen een mat van polyester. Het frame is gemaakt van gepoedercoat staal en is wit van kleur. Voor een extra lange levensduur van het bad adviseren wij om ook minimaal 3 verpakkingen met zwembad ondervloeren aan te schaffen. Het zwembad wordt geleverd zonder pomp en accessoires.
Wil je aan het einde van de zomer het Steel Pro zwembad 259x170x61 cm opruimen? Door middel van de speciale afvoer kan je een tuinslang koppelen om het water netjes en snel af te voeren. Met een inhoud van 2300 liter (watercapaciteit van 90%) is deze cartridge filterpomp ruim voldoende! Heb je toch liever een ander vorm zwembad? Bij ons kan je ook een zwembad kopen in bijvoorbeeld een ronde vorm. Hoe gezellig is dat?
Specificaties
| Artikelnummer | 414971 |
|---|---|
| Gewicht | 13.99 kg |
| Verpakkingsmaat | 89 x 30 x 25 cm |
| Kleur | Blauw |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rechthoek |
| Serie | Steel Pro |
| Productafmeting | 259x170x61 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 2.300 liter |
| Inhoud verpakking | Zwembad |
| Garantie | 2 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
