Ga direct naar de productinformatie
Niet op voorraad
8,99
Helder gekleurde zwembanden
Grote 91 cm diameter
Stevig en duurzaam materiaal
Productbeschrijving
Deze Intex zwemband 'Clear Color Tube' heeft een vrolijk zomerse bloemen print en is verkrijgbaar in 3 kleuren. Hierdoor is er voor iedereen een opblaas band. Deze zwemring is makkelijk op te blazen en wordt geleverd in een vrolijke en kleurrijke box. Met wie ga jij het water op?
Deze zwemband is geschikt voor kinderen vanaf 9 en is gemaakt van 0.23 mm stevig vinyl. Deze zwemband heeft een diameter van 91 cm.
Inclusief reparatie patch.
Heb je liever een zwemband met handvatten, of een grotere diameter? Bekijk dan ons uitgebreide assortiment zwembanden van Intex en Bestway.
Specificaties
| Artikelnummer | 415410 (BLAUW) |
|---|---|
| Gewicht | 0.34 kg |
| Verpakkingsmaat | 31 x 17 x 2 cm |
| Kleur | Blauw , Oranje , Paars |
| Leeftijd | 6+ |
| Merk | Intex |
| Productafmeting | 91 cm |
| Materiaal | Vinyl |
| Aantal personen | 1 persoons |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
