Ga direct naar de productinformatie
4 over
599,99
Gemiddeld formaat familiebad
Stevig en betrouwbaar frame
Inclusief alle benodigdheden
Productbeschrijving
Specificaties
| Artikelnummer | 26722GN |
|---|---|
| Gewicht | 68 kg |
| Verpakkingsmaat | 52 x 50 x 125 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Intex |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rond |
| Serie | Prism Frame |
| Productafmeting | 427x107 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 13.050 liter |
| Inhoud verpakking | Afdekzeil, Filterpomp, Grondzeil, reparatieset, Zwembad, Zwembadtrap |
| Garantie | 1 jaar |
