Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
Uitverkoop
Prijs met korting
389,00
-2%
Normale prijs
399,00
Hoogwaardige Steel Pro kwaliteit
Perfecte afmeting voor gezin
Complete set voor waterpret
Productbeschrijving
Dat is nog eens lekker afkoelen! Dit grote ronde Steel Pro Max zwembad 457x107 cm (set) van Bestway heeft een diameter van maar liefst 457 cm en een hoogte van 107 cm. Het zwembad is voorzien van een sterk corrosiebestendig frame wat je zonder gereedschap makkelijk in elkaar kan zetten. Het opzetten van dit prachtige zwembad kost ongeveer 20 minuten tijd. Deze set wordt zo compleet mogelijk geleverd. Dit wil zeggen inclusief filterpomp, filtercartridge, pool cover en trapje. Met deze set ben je dus in één keer klaar!
Het vullen van het Steel Pro Max zwembad 457x107 cm (set) neemt iets meer tijd in beslag. Met een watercapaciteit van 16.015 liter (bij 90% gevuld) duurt het een aantal uren voordat jij je eerste duik in het water kan nemen. Maar wanneer de zon hoog aan de hemel staat en de temperatuur oploopt is er niets zo verfrissend als een verfrissende duik in schoon en helder water. Om dat gevoel zo lang mogelijk te behouden adviseren wij om direct te starten met chloorartikelen. Wanneer je hier geen ervaring mee hebt klinkt het wellicht heel ingewikkeld, maar dit valt reuze mee. Lees hier onze blog over het gebruik van chemicaliën.
Dit grote opzetzwembad dient op een geschikte ondergrond geplaatst te worden. Je kan hierbij denken aan een grondzeil of ondervloertegels. Dit is om beschadiging aan de bodem van je zwembad te voorkomen. Vind je het Steel Pro Max zwembad 457x107 cm (set) toch te groot of zoek je een rechthoekig zwembad, dan vind je hier al onze frame zwembaden van Bestway en Intex. Voor een zwembad kopen kan je bij Summertoys wel terecht! Fijne zomer.
Specificaties
| Artikelnummer | 56488 |
|---|---|
| Gewicht | 57.61 kg |
| Verpakkingsmaat | 39 x 56 x 115 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Bestway |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rond |
| Serie | Steel Pro Max |
| Productafmeting | 457x107 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 14.970 liter |
| Inhoud verpakking | Afdekzeil, Filterpomp, Zwembad, Zwembadtrap |
| Garantie | 2 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
