Ga direct naar de productinformatie
4 over
489,99
Elegant grijs frame
Zeer ruim zwembad
Inclusief pomp en ladder
Productbeschrijving
Geniet van een verkoelende zomer met het prism frame zwembad 457x122 cm (set). Het is een ruim en stevig zwembad dat perfect is voor het hele gezin. Dit zwembad biedt voldoende ruimte om met meerdere personen tegelijk te zwemmen en spelen, zodat je samen kunt genieten van urenlang waterplezier. Het zwembad heeft een robuust frame van stevige buizen die zorgen voor extra stabiliteit. De liner is gemaakt van dubbelwandig PVC-folie, wat zorgt voor een duurzame constructie die bestand is tegen intensief gebruik.
Het prism frame zwembad 457x122 cm (set) wordt geleverd met een compleet pakket aan accessoires. De set bevat een filterpomp van 12 volt met een capaciteit van 3407 liter per uur, zodat het water schoon en helder blijft. Daarnaast ontvang je een safety ladder, die zorgt voor een veilige toegang tot het zwembad, en een luxe afdekzeil om het zwembad te beschermen wanneer het niet in gebruik is. Diverse koppelingen, slangklemmen en afsluitdoppen maken de installatie eenvoudig, zodat je snel kunt genieten van je zwembad.
Dankzij de ruime afmetingen van 457x122 cm biedt het prism frame zwembad meer dan genoeg ruimte voor het hele gezin. Of je nu wilt ontspannen op een luchtbed of actief wilt zwemmen, dit zwembad voldoet aan al je wensen. Het hoogwaardige ontwerp en de meegeleverde accessoires maken dit zwembad een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een luxe en duurzaam zwembad voor in de tuin. Laat de zomer maar komen!
Naast dit fantastische zwembad bieden wij een uitgebreide collectie frame zwembaden in diverse afmetingen. Zo zit er altijd wel een zwembad tussen dat in jou tuin past. Ook wanneer je op zoek bent naar zwembad accessoires ben je bij ons aan het juiste adres. Als zomer specialist bieden wij een ruime collectie opblaasartikelen die perfect passen in jouw zwembad.
Specificaties
| Artikelnummer | 26726GN |
|---|---|
| Gewicht | 74.3 kg |
| Verpakkingsmaat | 69 x 36 x 129 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Intex |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rond |
| Serie | Prism Frame |
| Productafmeting | 457x122 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 16.805 liter |
| Inhoud verpakking | Afdekzeil, Filterpomp, Grondzeil, Zwembad, Zwembadtrap, reparatieset |
| Garantie | 1 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
