Ga direct naar de productinformatie
4 over
799,99
Gigantisch Prism model
Inclusief krachtige filterpomp
Ultiem zomers plezier
Productbeschrijving
Geniet van een fantastische zomer met het prism frame zwembad 610x132 cm (set). Het is een ruim en stevig zwembad dat perfect is voor grote gezinnen en feestjes in de tuin. Dit robuuste zwembad biedt genoeg ruimte voor iedereen om te zwemmen, te spelen en te ontspannen. Het stevige frame van verzinkte buizen zorgt voor stabiliteit. De liner, gemaakt van duurzaam dubbelwandig PVC-folie, bestand is tegen langdurig gebruik. Met zijn ruime afmetingen kun je met meerdere mensen tegelijk genieten van het koele water op een hete zomerdag.
Dit zwembad wordt geleverd als een complete set met alles wat je nodig hebt om direct te kunnen starten. De set bevat een krachtige filterpomp van 12 volt die 5678 liter water per uur filtert, zodat het water schoon en helder blijft. Ook zit er een handige safety ladder bij om eenvoudig het zwembad in en uit te gaan. Ook zit er een luxe afdekzeil bij om het zwembad te beschermen wanneer het niet in gebruik is. Het grondzeil biedt extra bescherming tegen vuil en scherpe voorwerpen van onderaf. Dankzij de meegeleverde koppelingen, slangenklemmen en afsluitdoppen is het opzetten van het zwembad eenvoudig en snel.
Het prism frame zwembad 610x132 cm (set) is de perfecte keuze voor mensen die op zoek zijn naar een groot zwembad met complete accessoires voor optimaal gemak. Of je nu met familie en vrienden wilt genieten van een ontspannen middag in het water of een poolparty wilt organiseren, dit zwembad biedt alles wat je nodig hebt. De stevige constructie, het ruime formaat en de bijgeleverde accessoires zorgen ervoor dat je het hele seizoen onbezorgd kunt zwemmen en genieten.
Naast dit fantastische zwembad bieden wij een uitgebreide collectie frame zwembaden in diverse afmetingen. Zo zit er altijd wel een zwembad tussen dat in jou tuin past. Ook wanneer je op zoek bent naar zwembad accessoires ben je bij ons aan het juiste adres. Als zomer specialist bieden wij een ruime collectie opblaasartikelen die perfect passen in jouw zwembad.
Specificaties
| Artikelnummer | 26756GN |
|---|---|
| Gewicht | 119 kg |
| Verpakkingsmaat | 52 x 79 x 129 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Intex |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rond |
| Serie | Prism Frame |
| Productafmeting | 610x132 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 33.650 liter |
| Inhoud verpakking | Afdekzeil, Filterpomp, Grondzeil, reparatieset, Zwembad, Zwembadtrap |
| Garantie | 1 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
