Ga direct naar de productinformatie
Niet op voorraad
29,99
Luxe loungen in water
Comfortabele zitting en rugleuning
Stijlvol en modern ontwerp
Productbeschrijving
De Intex Splash loungestoel brengt relaxen naar een compleet nieuwe dimensie. Deze opblaasbare loungestoel heeft 2 aparte luchtkamers en ligt hierdoor stabiel in het water. Met een afmeting van 191 x 99 cm is deze loungestoel lekker groot en ligt heerlijk comfortabel. Het jij dus een eigen zwembad in de tuin dat is deze loungestoel een echte aanrader om heerlijk tot rust te komen. Deze aqua blauwe stoel is gemaakt van 0.35mm stevig vinyl en bevat een bekerhouder waar jij je koude drankje in kan plaatsen.
De Intex Splash loungestoel is een voorgevormde opblaasbare relax stoel die zowel op de kant als in het water gebruikt kan worden. Deze heeft een ergonomische vorm zodat jij gaat voor de ultieme ontspanning. Leg je de stoel in het water dan lig je niet alleen comfortabel, maar dein je ook zachtjes mee met het water. Deze loungestoel is handig wanneer je zelf een groot zwembad in de tuin hebt staan. Een zonvakantie gepland hebt of naar een meertje in de buurt gaat. De loungestoel heeft een draagvermogen van 100 kilo en wordt geleverd inclusief reparatiepatch. Mocht er toch onverwacht een gaatje in komen dan kun je dit zelf repareren.
Naast de Intex Splash loungestoel bieden wij een zeer uitgebreid assortiment opblaasartikelen, zoals zwembanden, luchtbedden en zelfs opblaasdieren. Niet voor niets weten klanten ons te vinden zodra de zon begint te schijnen en overal de zwembaden opgezet worden. Ook zijn wij de ideale site om je opblaasartikelen te bestellen voor jouw zomervakantie.
Specificaties
| Artikelnummer | 56874EU |
|---|---|
| Gewicht | 2.81 kg |
| Verpakkingsmaat | 36 x 10 x 30 cm |
| Kleur | Blauw |
| Merk | Intex |
| Productafmeting | 191x99 cm |
| Max. Gewicht | Max. 100 kg |
| Materiaal | Vinyl |
| Aantal personen | 1 persoons |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
