Ga direct naar de productinformatie
Op voorraad
329,99
Complete set met filterpomp
Inclusief veilige zwembadladder
Geschikt voor de meeste tuinen
Productbeschrijving
Kies je voor een zwembad van Intex, dan ga je voor kwaliteit. Dit mooie Prism frame zwembad 300x175x80 cm heeft een afmeting die geschikt is voor de meeste tuinen en biedt voldoende ruimte voor het hele gezin. Kinderen kunnen makkelijk en veilig in en uit het zwembad klimmen via de meegeleverde zwembadladder. Daarnaast wordt er een zwembad filterpomp bij geleverd die er voor zorgt dat je zwembadwater eens in de 4 uur volledig wordt gefilterd. Blaadjes, vliegjes en ander vuil wordt hiermee uit je water gefilterd.
Dit Intex Prism frame zwembad 300x175x80 cm bevat een stalen frame waarbij de U-vormige profielen er voor zorgen dat de waterdruk van de 3.539 liter water perfect wordt tegen gehouden. Het zwembad is makkelijk te plaatsen middels de meegeleverde handleiding. Bepaal voor het plaatsen van je zwembad waar deze moet komen. Zorg altijd voor een geschikte zwembad ondervloer en een vlakke stabiele ondergrond. Eenmaal geplaatst en gevuld kan de zomer beginnen! Maak je zwembadervaring nog leuker met een opblaasbaar luchtbed of opblaasdieren.
Wil jij een frame zwembad kopen? Dan is de Prisma frame serie van Intex een echte aanrader. Mocht dit Intex Prism frame zwembad 300x175x80 cm niet de juiste afmeting zijn, dan kun je een kijkje nemen bij onze uitgebreide collectie frame zwembad van zowel Bestway als Intex. Let op! Bij dit zwembad wordt geen afdekzeil geleverd. Deze zou je los kunnen bijbestellen. Hier vind je een geschikt zwembad afdekzeil. Wij adviseren je om bij dit zwembad tevens te werken met chemicaliën zodat het zwembadwater helder en fris blijft.
Specificaties
| Artikelnummer | 26784GN |
|---|---|
| Gewicht | 49.7 kg |
| Verpakkingsmaat | 57 x 39 x 110 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Intex |
| Zwembad Type | Frame zwembad |
| Vorm | Rechthoek |
| Serie | Prism Frame |
| Productafmeting | 300x175x80 cm |
| Materiaal | Staal |
| Inhoud | 3.539 liter |
| Inhoud verpakking | Filterpomp, reparatieset, Zwembad, Zwembadtrap |
| Garantie | 1 jaar |
Anderen kochten ook
Bliksemsnelle levering
Vóór 12:00 uur besteld, vandaag verzonden
Gratis verzending
Duidelijke prijzen en bundelaanbiedingen
Eenvoudig retourneren
Zorgeloos winkelen
Veilig betalen
iDEAL, Creditcard, Bancontact, Riverty
