Intex zwemband Tropical 97 cm

8.99

Sale
-18%

Deze Intex opblaas zwemband is verkrijgbaar met 3 verschillende prints en geven je direct het juiste gevoel. Heerlijk relaxen op het water! Deze zwemring heeft een diameter van 97 cm en een draagvermogen tot 80 kg.

vóór 12:00 uur besteld, morgen in huis

Intex - zwemband Tropical 97 cm

Net als luchtbedden zijn opblaasbare zwembanden de meest verkochte opblaasartikelen voor op het strand of in het zwembad. De opblaas zwemband lush tropical tubes is de zwemband voor op vakantie. Met de fleurige en kleurrijke print op de opblaas zwemband tropical kijkt iedereen naar jou in het water. Opblaasbare zwembanden zijn leuk voor jong en oud en zorgen voor uren waterplezier. De zwemband geeft je direct een zomers gevoel. Met een diameter van 97 centimeter is deze opblaasbare zwemband al geschikt voor kinderen vanaf negen jaar, maar ook perfect voor volwassenen. Opzoek naar een zwemband voor kleinere kinderen, dan adviseren wij een zwemband met een kleinere diameter.

De opblaas tropical zwemband is makkelijk en snel op te blazen en is de perfecte zwemband om uren te relaxen in het water. Op een heerlijke warme zomerdag duik je met de tropische zwemband het water in om er heerlijk op te dobberen. Op het water kan het zijn dat je sneller verbrand dus smeer jezelf wel goed in. De opblaas zwemband tropical is verkrijgbaar in 3 verschillende prints. Voor welke ga jij? Ga je voor de kleurrijke flamingo, de palmen of het kleurrijke bladerenpatroon. Door de 2 sterke handgrepen kun jij makkelijk op de band blijven liggen, terwijl je over de golven heen gaat. Doordat de zwemband gemaakt is van stevig vinyl zal de opblaasbare band niet snel kapot gaan. Het kan natuurlijk altijd gebeuren dat de lush tropical tubes toch lek raakt, gelukkig zit er reparatiemateriaal bij de zwemband om eventuele schade te herstellen.

De zwemband heeft een diameter van 97 cm en is gemaakt van 0.25 mm stevig vinyl.
Leeftijdsindicatie: 9
Inclusief reparatiemateriaal.

Ben je nu toch opzoek naar een andere zwemband of is een opblaasbaar luchtbed wat je zoekt om lekker te kunnen relaxen op het water. Summertoys heeft heel veel verschillende opblaasartikelen om aan ieders wensen te voldoen.

Specificaties
Artikelnummer 415398
Gewicht 0.56 kg
Verpakkingsmaat 20 × 18 × 7 cm
Productafmeting

Kleur

, ,

Leeftijdscategorie

Leeftijd

9

Maat

Materiaal

Merk

Anderen bekeken ook:
  • Ingrid
    Prima

    Prima, snel en niet duur

  • Marylene
    Mooi aanbod en fijn contact

    Uitbreid assortiment, na ontvangst van de parasol bleek deze niet goed te werken. Contact gezocht en snel en zeer vriendelijk naar een oplossing gezocht. Bij onze volgende zomer bestelling weer Summertoys.

  • N.
    Top

    Snelle verzending en speelgoed voor een leuk prijsje.

  • H
    Snelle en correcte bezorging!

    Makkelijk te vinden via internet en keuze genoeg. Volgende dag al in huis!

  • Eveline
    Zeer klantvriendelijk

    Mijn pakket was niet aangekomen en toen ik daar over mailde, reageerde ze nog binnen een halve dag. Tot een fijne oplossing gekomen en het contact was zeer prettig!

  • L
    Top geregeld!

    Duidelijke updates van de status van de bestelling, prima verzendtijd en goede kwaliteit speelgoed! Tip: een beschrijving toevoegen. Een skippybal opblazen is blijkbaar moeilijker dan gedacht :) (tot dat we doorhadden hoe het "stopje" werkte)

  • Maes
    kwaliteit en levering

    gevraagde artikels snel ontvangen. De parasols zijn van uitstekende kwaliteit.

  • Jannie
    Goede service en snelle levering.

    Goed

  • Marina Hoogerdijk
    Snelle bezorging.

    Goede ervaring.

  • Stroobants Wim
    Heel correct en supervlugge levering

    Zeet stevig verpact en heel vlugge levering

  • Antoon. van Erp
    Geweldig

    Goed snel correct

  • Roos
    Geweldig

    Op tijd zoals afgesproken, snelle levering.

  • Bart Olieslagers
    Goede service, goed product, correcte prijs

    De service en levering waren goed en snel. Het product is zeer goed, de prijs zeer scherp.

  • Dieter Puype
    Een echt aanrader!

    Ruime keuze Prima kwaliteit Correcte prijs Snelle levering Een nieuwe tevreden klant :-)

  • Stef
    Prima step voor een nette prijs!

    Wij hebben een step gekocht voor onze 7 jarige zoon, zodat hij op vakantie zich snel kan voortbewegen. Een step met 20cm. wielen ipv. een stuntstep bieden ze aan, terwijl veel dit niet hebben. Deze kan je ook gemakkelijk inklappen. Prijs prima, aanbod prima, bezorging en verwerking prima. Step zelf, witte 'Nord style', is al meerdere malen gebruikt en is top.

  • Mar
    Prima

    Snelle levering, prima prijs kwaliteit verhouding.

  • Laila
    Mooie strandlakens

    Lastminute toch nog strandlakens besteld, ze waren supersnel bezorgd en de kwaliteit is top!!!!

  • Joris
    Behulpzaam

    Ik kreeg 2 strandlakens aan, toen deze waren aangekomen was 1 beschadigd en 1 ervan had een fabrieksfout. Hiervoor had ik een mail gestuurd en dezelfde dag nog hebben ze er nieuwe gestuurd.

  • Sabina
    Snelle levering, goed product

    Snelle levering en goed product.

  • Joyce
    3 banden perfect, 2 helaas binnen een dag kapot

    Aantal producten helaas van slechte kwaliteit en direct kapot.